בחרו עמוד

מיציתי

כשבניתי את האתר ב 2014 היה לי משהו בראש. רציתי לעשות משהו שאני אוהב בצורה מקצועית , רציתי לעשות מה שאני יודע הכי טוב שזה לחקור נושאים חדשים, רעיונות ותחומים שלא עשיתי בעבר.

האתר לא נועד למכור משהו ולא קודם בשום צורה. אלא לנסות לעשות סדר בדברים שאני אוהב.

הייתי חייב לעשות דברים אחרים לאחר הפרישה מהחברה שהקמתי, כי לא רציתי להזניח את הידע שלי והאהבה לדברים חדשים ומאתגרים. ואת זה- עשיתי !

עברתי דרך ארוכה בשנים הללו, עשיתי פרוייקטים מדהימים, נכנסתי לתחום חדרי הבריחה ועשיתי חייל.

מיציתי, שוב הגעתי למקום שאין לי אתגרים רציניים יותר. אחת אחת פיצחתי את הבעיות והיום זה הפך לסתם עבודה. מצטער אבל בגילי אני צריך את הדם בעינים, משהו שאשקיע בו את כולי ושידליק אותי ושאוכל להדליק אחרים בו.

הכרתי אנשים צעירים ואמביציוזים, הרבה אדרנלין וברק בעינים ו – נסחפתי. נתתי לאנשים תנאי תשלום שלא יאמנו, לפעמים אפילו הלוויתי להם כסף כדי שיגמרו את הפרוייקט שלהם, התמודדתי עם כל אלמנט שקיבלתי ואפילו פירקתי אלמנטים כשלא הסתדרתי עם הבעלים.כן, לא כל מה שעשיתי נעשה מצויין, ןיש דברים שבדיעבד הייתי עושה אחרת  אבל זהו.  שהכל עובד! מעט קריאות שרות, והלקוחות עובדים ומרוצים.

אבל הגיע הזמן לדברים חדשים, שאאלץ ללמוד ולהתאמץ.

זה לא שאני לא אבצע פרוייקטים חדשים, מחקר או ייעוץ לחברות ועסקים. תמיד יש זמן למי שמוכן לעבוד עוד שעה.. אבל אני מחפש תחום חדש ואני פתוח לרעיונות.

תודה לכל האנשים הנהדרים שעבדו  איתי ושתמשיכו לשמור על קשר , אני כאן לכל בעייה או תקלה. כפי שהיה גם כשניהלתי חברה גדולה וגם כשהייתי עצמאי קטן.

יוני