בחרו עמוד

מי אני

תוכנה,חומרה,אלקטרוניקה בקרה ותקשורת,

פרוייקטים-זו העבודה שלי

 

שלום וברוך הבא 

לא אכפת לי אם אתה סטרטאפ שצריך להרים פרוייקט מסובך, או סטודנט שקבל פרוייקט ושלא יודע איך להתחיל.

העבודה שלך היא התחביב שלי.

כן , אני גם מקבל את הזבל של האחרים! את הפרוייקטים שנתקעו, את מה שהמומחים שלהם לא הצליחו לבצע, וגם את בעל הרעיון שלא יודע כיצד לממש אותו.

למען האמת לפעמים אני גם מוציא חלקים בפרוייקט לקבלני חוץ שאני עובד איתם או לחדשים. ויודע לייצר גם סדרות קטנות לסטרטאפים. כי אין מחיר לניסיון !

אני לא עובד חינם, למרות שאני חושב שאני תחרותי מאוד, כי זה התחביב שלי.

 

מי אני?

למעלה מ 30  שנות ניסיון בחומרה בתוכנה ,בתקשורת, ברובוטיקה ובאלקטרוניקה. אני יודע להרים  פרוייקטים מסוגים שונים. כאדם שהקים חברה מצליחה של 50+ אנשים שלה 10000 לקוחות ושימש כסמנכ"ל הטכנולוגיות שלה 15 שנים, לא התנתקתי מהתחום, לא של התוכנה ולא של החומרה. למרות שזה היה במידה פחותה –  הרי לא ציפו ממני לתכנת או להלחים (למרות שאני עושה את זה מצויין) , אלא לחקור לפתח ולהתוות דרך לאנשים. …

בשבילי לבנות דברים, לפרק דברים לחקור וללמוד דברים חדשים זה כיף. הוירוס הזה שתפס אותי בגיל 12 לא עזב אותי .אמנם רוב מה שלמדתי בטכניון , אני מניח שאפשר לזרוק לפח, כי הטכנולוגיה מתקדמת ותמיד יבוא איזה טרנד חדש ,טכנולוגיה חדשה ממש כמו בסיפור "מקצוע" של אסימוב, אבל מי שיש לו רגש באצבעות לפעמים הרבה יותר קל לו.

פרשתי מהחברה ב 2013 (מי אמר אקזיט ירים את ידו) והחלטתי להקים עסק חדש שבו אעשה בדיוק מה שאני אוהב. לתכנן לחקור ולייצר , לפגוש אנשים חדשים ולהעניק מהידע והניסיון שלי .

כן , אני מבין בחומרה אבל תכנון של מעגל מודפס היא לא מומחיות שלי. כן, אני  מתכנת – 40 שנה C,C++ ,python אבל אני לא תכנת.

אני מבין במכניקה אבל אני לא יודע לתכנן חלק במכונה, אני מבין ברובוטיקה ויודע לעבוד עם AI ו MACHINE LEARNING אבל בשביל זה אני משתמש במי שזו המומחיות שלו.. אני מבין בחשמל ובאלקטרוניקה, בבקרה ובמיקרו פרוססורים אבל לא כי למדתי בטכניון. ממילא מה שלמדתי שם – לא היה שימושי אף פעם.

ולכן, אם אתה בצרות, המומחים שלך לא פותרים את הבעייה, מנהל הפיתוח שלך נסע להודו או שאתה צריך מישהו שירים לך את הפרוייקט – אולי אוכל לעזור לך. אולי אני מכיר את מי שיכול לעזור לך….

ו – לא, אני לא מחפש לנהל חברה – פרשתי !

 

שלך  יוני פפיני.

Jony@actcom.co.il

0585050330

Default 2